INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri publice

Anunturi acord de mediu

COMUNA VINDEREI anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Platformă comunală de depozitarea și gospodarirea gunoiului de grajd sat Vinderei, comuna Vinderei.

Linkuri externe
Banner SIPOCA 35 pe pagina de internet a institutiei, in baza solicitarii Ministerului Afacerilor Interne, in cadrul proiectuluicu finantare europeana SIPOCA 35, administrat de Secretariatul General al Guvernului.

Data creare: 08-08-2018 17:37:53

Anunț supunere dezbatere publică