- Buget pe surse financiare

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Buget --> Buget pe surse financiare

Buget local 2018

Sinteza bugetului local pe anul 2018,  detaliat pe capitole si subcapitole.

Data creare: 27-04-2018 13:37:56

Rectificare buget august 2018

mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:
EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">Proiectul de hotărâre, cu titlul de mai sus,
l-am inițiat având în vedere raportul Compartimentului de Contabilitate cu
privire la suplimentarea veniturilor proprii din taxe
"Times New Roman";mso-ansi-language:RO;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:
AR-SA"> și impozite
EN-US;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">  mso-ansi-language:RO;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">și din
sume alocate de la AFIR pentru susţinerea proiectelor, iar la partea de
cheltuieli prin diminuarea fondului de rezervă.

Fundamentare la executia bugetara din august 2018.
Rectificare bugetara septembrie 2018

Data creare: 08-08-2018 17:42:57