- Declaraţii de avere

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Declaraţii de avere și interese

Declaratii avere si interese 2018

Declaratiile de avere si interese pentru functionarii si demnitarii din cadrul Prtimariei Vinderei

Declaratii de avere si interese pe anul 2018

Data creare: 17-06-2019 14:53:46

Declaratii avere si interese 2017

Potrivit legii de funcționare a Agentiei Nationale de Integritate,functionarii si demnitarii sunt obligati sa completeze declaratiile de avere si interese pentru anul fiscal care s-a incheiat.

Potrivit legii de funcționare a Agenției Naționale de Integritate,functionarii si demnitarii sunt obligati sa completeze declaratiile de avere si interese pentru anul fiscal care s-a incheiat.

Data creare: 22-06-2018 15:01:24